TEL: 0905 770 093 MAIL: info@runningstore.sk

Kariéra

Odborný športový predajca Sportunion, s.r.o.

Miesto práce: Vysokoškolákov 52, Žilina
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: dohodou
Ponúkaný plat (brutto): provízny systém bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stagnujete a chcete ešte niečo dokázať? Nie ste spokojný s tým, čo robíte?

Urobte zmenu, staňte sa odborným športovým predajcom RUN | RUNNING STORE. Môžete sa stať slovenskou špičkou v predaji a v oblasti poradenstva v športových potrebách. Budete schopný pomôcť nielen začiatočníkom, ale aj profesionálom.

Prečo pracovať s nami?

Najlepším máme čo ponúknuť:
  • možnosť sebarealizácie pre ambicióznych a motivovaných ľudí
  • rozmanitú náplň práce, možnosť byť úspešný a ukázať, čo v obchode viete a využiť svoj potenciál na maximum v praxi
  • šancu naštartovať seba samého a urobiť pozitívnu zmenu
  • progresívnu, dynamickú a neustále sa rozrastajúcu spoločnosť s kolektívom, na ktorý sa možno vždy spoľahnúť

Hlavná náplň práce a zodpovednosti

Odborný športový predajca RUN | RUNNING STORE:

  • dosahuje a zvyšuje ziskový objem predaja
  • aktívne buduje a rozvíja vzťahy s novými a súčasnými klientmi vo svojom regióne
  • včas rieši požiadavky klienta v nadväznosti na jeho priority
  • zodpovedne pristupuje k riešeniu pracovných povinností
  • spracováva obchodnú administratívu a prezentuje dosiahnuté výsledky nadriadenému
  • rád denne komunikuje so zákazníkmi
  • má rád výzvy a prekonávanie vlastných hraníc

Zamestnanecké výhody, benefity

  • neustále vzdelávanie a zdokonaľovanie zručnosti v predaji a poradenstve
  • možnosť kariérneho postupu na obchodného riaditeľa alebo školiteľa
  • čisté a veľmi dobré vzťahy na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • predajné schopnosti a preukázateľné výsledky, snaha a schopnosť učiť sa
  • vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
  • nadšenie a vlastná motivácia doťahovať veci dokonca
  • čestnosť, etickosť a návrhy na zlepšenie systému
  • samostatnosť a sebakontrola
  • skúsenosti s podnikaním sú veľkou výhodou
  • pozitívny vzťah k športu a zdravému životnému štýlu

Ak teda hľadáš prácu v priateľskom kolektíve, si rád oporou pre druhých, ak sa práve rozhoduješ ako rozvíjať svoje profesionálne uplatnenie a hľadáš prácu, ktorá naplní tvoje očakávania, KONTAKTUJ NÁS.
Zašli svoj životopis s motivačným listom na email info@runningstore.sk alebo sa ozvi telefonicky na 0905 770 093.