Odborný športový predajca - Pracovná ponuka

Miesto práce
OC Dubeň, Vysokoškolákov 52, Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stagnujete a chcete ešte niečo dokázať? Nie ste spokojný s tým, čo robíte?

Urobte zmenu, staňte sa odborným športovým predajcom RUN | RUNNING STORE. Môžete sa stať slovenskou špičkou v predaji a v oblasti poradenstva v športových potrebách. Budete schopný pomôcť nielen začiatočníkom, ale aj profesionálom.

Prečo pracovať s nami?

Najlepším máme čo ponúknuť:
  • možnosť sebarealizácie pre ambicióznych a motivovaných ľudí
  • rozmanitú náplň práce, možnosť byť úspešný a ukázať, čo v obchode viete a využiť svoj potenciál na maximum v praxi
  • šancu naštartovať seba samého a urobiť pozitívnu zmenu
  • progresívnu, dynamickú a neustále sa rozrastajúcu spoločnosť s kolektívom, na ktorý sa možno vždy spoľahnúť
Hlavná náplň práce a zodpovednosti

Odborný športový predajca RUN | RUNNING STORE:
  • dosahuje a zvyšuje ziskový objem predaja
  • aktívne buduje a rozvíja vzťahy s novými a súčasnými klientmi vo svojom regióne
  • včas rieši požiadavky klienta v nadväznosti na jeho priority
  • zodpovedne pristupuje k riešeniu pracovných povinností
  • spracováva obchodnú administratívu a prezentuje dosiahnuté výsledky nadriadenému
  • rád denne komunikuje so zákazníkmi
  • má rád výzvy a prekonávanie vlastných hraníc

Zamestnanecké výhody, benefity

  • neustále vzdelávanie a zdokonaľovanie zručnosti v predaji a poradenstve
  • možnosť kariérneho postupu na obchodného riaditeľa alebo školiteľa
  • čisté a veľmi dobré vzťahy na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • predajné schopnosti a preukázateľné výsledky, snaha a schopnosť učiť sa
  • vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
  • nadšenie a vlastná motivácia doťahovať veci dokonca
  • čestnosť, etickosť a návrhy na zlepšenie systému
  • samostatnosť a sebakontrola
  • skúsenosti s podnikaním sú veľkou výhodou
  • pozitívny vzťah k športu a zdravému životnému štýlu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Sportunion, s.r.o. prevádzkuje na Slovensku vlastnú značku RUN | RUNNING STORE. Je to ucelený koncept produktov pre beh a zdravý životný štýl. V súčasnosti je v prevádzke kamenný obchod v obchodnom centre Dubeň v Žiline a online shop www.runningstore.sk. História firmy siaha do roku 2001, RUN | RUNNING STORE úspešne beží od roku 2012. Od roku 2017 máme naplánovanú expanziu na slovenský trh postupne do všetkých krajských miest. Za túto dobu sme sa stali najlepšími predajcami značiek Hoka, Gore, X-Bionic a ON v Československu. Sme platinový partner Asics, čo je najvyššia dealerská úroveň. V roku 2017 do nášho konceptu pribudne talianska značka Emporio Armani, čím sa z nás stal unikátny projekt v rámci celého Slovenska a Čiech. Okrem produktov ponúkame aj doplnkové služby a poradenstvo, ako napríklad rôzne analýzy nášľapov, diagnostiky, či školu behu.

Príďte sa pozrieť do našej predajne RUN | RUNNING STORE v obchodnom centre Dubeň v Žiline, alebo na stránke www.runningstore.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RUN - RUNNING STORE, Sportunion sr.o.
Vysokoškolákov 52
01008 Žilina

Kontaktujte nás

+421 905 770 093
info@runningstore.sk